Youtube
SYSTEMATIC DEAT/SEE YOU IN HELL - SPLIT EP
18.05.2010 16:28 sinner
Obrázek

            Brněnská mise do japonských luhů a hájů se nezdá být u konce. Turné, split singl s Crow, teď toto split EP a v plánu další Japan tour. Tak už zbejvá jenom čekat na to, kdy se v Brně bude na Yachtu místo vege guláše od Food bot bombs prodávat vegan sushi.

            Limit edici jsem bohužel prosral, takže nezbývá než se kopat do hlavy. Nu což, musíme si vystačit s klasickou edicí okleštěnou o všelijaké bonusy a srandy navrch. Paralela mezi obalem a nahrávkou je jednoznačná. Ruka drtící beton s dlouhými paznehty jasně odkazuje na to, že vám tahle nahrávka bude drtit vaše smysli s bleskovým účinkem. Právě Systematic Death to mají zmáknuté dokonale. Nejsem žádný odborník na japonské kapely, ale co jsem měl možnost poznat nějaké ty spolky, vždycky jsem obdivoval tu střemhlavost a energii. Zarputilost s jakou do toho šli na plný kolík byla omračující, kolikrát připomínala jejich jízda sebedestruktivní odkaz kamikadze. Tahle nahrávka není žádnou výjimkou a kdo by se jen opovážil pochybovat, že šediny ve vlasech sebou přinášejí zvolnění tempa, bude šeredně vyveden z omylu. Myslím, že účastnící jejich nedávného brněnského koncertu mi dají za pravdu. Takže tři songy, klasicky zprzněný japan sound, přesto ale čitelný, zabijácké nasazení, není co řešit!

            Na posledním Obscene Society festu jsem si začal všímat, že chlapíkům ze See You In Hell se začínají pomalinku šikmit oči. Možná to byl optický klam, možná za to může alkohol v jejich krvi, který je nutil hmouřit oči, přesto na tom něco asi bude. Tohle všechno se zákonitě musí objevovat i v jejich tvorbě. Minulý split singl s Crow, mě až tak nenadchnul, ale tady je to jiný čajíček. Borci řádně přiostřili své šavle, což ve spojení s přiškrceným záhrobním vokálem dává vzniknout řádně výbušné kombinaci. Pakliže v pozadí svými zbraněmi zachrastí i jihočeská brigáda, je konečný efekt impozantní. Hromobití v jejich podání má drtivý efekt, kosti se lámou, duše putují do pekla a konec světa je zase o něco blíže!

            Co dodat závěrem…   …asi jen že je to masakr!

 

http://www.insanesociety.net/

http://www.myspace.com/seeyouinhellthrash

http://www.myspace.com/systema045

 

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.