Youtube
The Oath, Fail - 007, Praha - 26.9.2000
03.10.2000 11:17:58
Na koncert THE OATH jsem se těšil jako malý kluk už asi měsíc a půl před ním. Ač je to kapela poměrně mladá a tudíž neznámá, přítomnost těch hvězdných jmen v jejím středu dávala tušit, že to opravdu bude stát za to. A taky že jo! Ono nás na sedmičce ten večer sice nebylo moc, protože spousta lidí byla tou dobou ještě v ulicích Prahy, ale i tak (a možná právě proto) na ten koncert budu vzpomínat na jako jeden z nejlepších co jsem tam kdy viděl. Že přeháním? Ani trochu!!


Nejprve se na pódiu objevila pro mě dosud neznámá kapela z Děčína s názvem Fail. Produkovali takovej chaotičtější hardcore s ječákem a ta přirovnání k Frail, jsou snad i docela na místě. Sice ne že by mě to nějak úplně vzalo, ale časem by to mohlo být hodně v pohodě. Ale teď již k vrcholu večera:


V sestavě Mark McCoy, Nate Wilson, Jeroen, Marcel, Čiko, PXAXVXEXLX, Ivan, Béňa, Tlustej Radim, Jožka, Agniezska, já a ještě pár dalších jsme se rozhodli, že si ten koncert prostě užijeme za každou cenu. A tak sice v pěti a půl, ale o to spontánněji jsme „Moshovali Capitalism Down“!!! Přeskoky, šlapačky po stropě, kolečka, výskoky, pogo atd. To všechno tam ten večer nechybělo, v super náladě, v atmosféře kterou na sedmičce dlouho nepamatuju. Fuckin´GREAT! Jinak The Oath byli hudebně něco jako Charles Bronson, před turné spolu prý nezkoušeli víc jak dva dny a to už mají sedmipalec a zaslechl jsem cosi i on 12“. Museli zahrát všechno co uměli, plus ještě jednou pár věcí navrch, ale pak už se zlákat nedali. A to přesto, že Čiko opravdu hodně prosil.


Co dodat anebo říci na závěr? Nic. Super konzik. Díky všem co tam byli.


Jo ještě bych rád dodal, že na druhý den hráli v Rožnově, kam dorazili jako !jediná! ze všech avizovaných kapel (Submission Hold nepustili kvůli nepokojům v Praze přes hranice, zbytek nedorazil vůbec) a vypadalo to tam obdobně jako na 007. Prej museli hrát 2x celý set…a McCoy si v noci na benzínce koupil dámský kalhotky. Uff…Více na old.czechcore.cz
Recenze Koncerty Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2022 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.