Youtube
The War Goes On - Assisted Armageddon
14.12.2020 16:55 stelca77

(Adult Crash)

Po čtyřech letech vychází druhá deska kodaňských The War Goes On. Opět na skvělým labelu Adult Crash. Opět zanech marných nadějí, ty kdo s ní přicházíš. Ne. War Goes On nikdy neplýtvali přehranym optimismem. Nemůžeš spát, tupě zíráš do zdi, v hlavě prázdno po nenaplněných vztazích. Přepracovanost. Skepse, sociální deprese. Vítej v reálnym světě, kamaráde.

Dlouho mi trvalo, než jsem se k desce proposlouchal a přesto musim říct, že kvalit první desky nedosahuje. Singl v roce 2012 byl jako zjevení, bomba. Hjertestop, No Hope For The Kids, Snipers a další parádní tamní kapely to měly za sebou, ale v negativistický tradici se plynule pokračovalo právě ve War Goes On. I tohle k punku patří a do hlavy nikdo nikomu nevidí. Mlatíš se do hlavy pěstí nebo poguješ v celkem násilnym pitu. To všechno bych si u týhle party z Kodaně dokázal představit, přestože koncert na 007 někdy na jaře 2018 byl celkem v poklidu, protože se moc lidí nedostavilo. Lasse z Hjertestop (ale tuhle desku masteroval) byl v kapele pouze na zmíněným singlu a tak jedinej hlas obstarává Ronni. Chybí mi to dánština, ale i tak se vezu na kolovrátku nihilismu, necrustový, opravdový temnoty a rozhlížim se, ze který strany mě hitne autobus.

"Assisted Armageddon" chybí loženej hit, tak jako bylo na debutu "Counter-Attack", "This Shitty Life" nebo "Man Of Constant Sorrow". Trochu se tomu blíží úvodní "Drive 'n Energy", "Punch Drunk" (I call bullshit) nebo závěrečná "Fresh Mind". Takže je to jasný... Žádný bubble gumový u-la-la-lah, žádný koupání na kodaňský pláži, kde je i v srpnu poměrně kosa. Jenom pár six-packů, špína, weed, zachumlat se cestou domu do mikiny a nad ránem smažený vajíčka v keckách rozšlapanejch napadrť. Poznáváš se?

Obávám se, že tahle parta ty texty jen tak nezpívá pro image. Ona tak žije. Což tomu dodává neuvěřitelnou autentičnost a vždycky jsem to z těch kapel cejtil. Při pouhý představy mi běhá mráz po zádech. I přes jistou jednotvárnost "dvojky": Ungdomshuset umřel, K-Town hardcore žije dál a je třeba se mu oddat. Je třeba přesně vědět, v který okamžik si K-Town pustit. Schizofrenní já neví, jestli to má bejt více či méně často.

https://thewargoeson.bandcamp.com/

A1 Drive 'n Energy     
A2 The New Human     
A3 Voice Of The Condemned     
A4 Punch Drunk     
A5 Negative     
B1 Intense Violent Death     
B2 People In White     
B3 Forever Fucked     
B4 Fresh Mind

Obrázky

   


 

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.