Youtube
V době moru - První morová rána
30.05.2010 00:32 Marek Rybenský
Obrázek

(DIY) demo CD-R

Když se rozpadlo rychlopalné těleso Reakce na změnu ( možná jsi zaznamenal/a jejich MC release na Ultima Ratio records, split 7“EP s Risposta a v/a 12“ „Spalte Brno na prach“), tak z trosek povstala nová kapela, která původně nesla název DE TIEMPO PESTE, ale po nějakém tom měsíci padlo rozhodnutí raději užívat český překlad  – V době moru…..Co se tedy odehrává při první morové ráně?

VDM oproti RNZ nijak nepolevují, spíš jsou daleko vyhranější.  Nahrávka sype hned od začátku, takže po krátkém rozjezdu, jsi atakován  přílivem hodně rychlého hardcore mixujícího crust a grind. Délka songů je někde na rozmezí jedné až dvou minut, což naprosto vyhovuje. Některé spolky jsou v takovém čase schopny napáchat velké množství toho nejkvalitnějšího hluku. Jeden zpěvák zastává dva vokalisty, neustálým střídáním křiku a growlingu. Samozřejmě to pak nutí k hledání dalšího jména v sestavě kapely, pak na koncertech toho druhého pěvce. V kombinaci s úderností hudby zní tyhle změny zpěvu skvěle. Textově se kapela víceméně řadí někde na hranici osobních pohledů na jisté problémy spojené s lidským bytím.

Kapela demo nahrává v únoru tohoto roku. Jako cílová stanice bylo vybráno hellsound studio a dle toho jak dobře nahrávka zní, oceňuju hodně vysoko, i když bych zvuk k této hudbě přece jen představil více řvoucí a mírně bordelovější. Nahráno je deset válců, včetně dvou převzatin – ta první od State of Fear, druhá od R.A.M.B.O.
Na debut velice zdařilé.
Mp3 můžete slyšet na webové adrese: http://bandzone.cz/detiempopeste ,

tady můžete kontaktovat kapelu, popřípadě si objednat demo nebo pište na mail: vdobemoru@seznam.cz

 
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.