Youtube
Vaccine - Crimes in Blood 5inch
20.01.2011 04:13 Saman
Obrázek

Jsou situace, kdy už to prostě nejde dál, kdy člověk naprosto nechápe věci, který se okolo dějou, a potřebuje vypnout, jinak by to mohlo dopadnout špatně. Často pomůžou dobrý desky. Jako třeba VACCINE.

Mám toho teď hodně, tak jsem lehce podrážděnej a věci se mě víc dotýkaj. Někdy uprostřed tohohle tejdne jsem pustil na internetu ČT24, a první věc, co vidím, je tisková konference k problému s dioxiny ve vepřovém mase. Prej se do ČR každý rok doveze 200 000 tun (chápeš, jen doveze!!!) vepřovýho masa. Dělaj si srandu? Jihokorejci kvůli slintavce zaživa pohřbili milion prasat, protože by jinak mohly nakazit lidi, co by je snědli. Takže prasata navezli do jam a zasypali hlínou. Tahle civilizace regulérně žije z genocidy a lidi jsou tak otupělí, že jim na tom ani nepřijde nic zvláštního. Na to prostě už ani nejde nic říct. Nechápu. Nemůžu to dostat z hlavy.

Dneska jsem ve tři ráno jel nočním autobusem a po chvilce strávené s CURRENT 93 jsem si pustil novou nahrávku VACCINE, který vyšla 18.1. a já jí zcela bezostyšně stáhnul, protože jsem se po předchozích věcech nemohl dočkat. Ihned se dostavilo zjištění, že jsem nemohl vybrat lepší soundtrack k té směsi naštvání a pocitu bezmocnosti, co mi teď koluje žilama. Pětipalec, dvě minuty, pět songů – Hidden History, No Chance, Hell on Earth, Patriot, Drug War. Nejdelší z nich má 26 sekund. Naprosto drtící negativní straight edge powerviolence s jasným sdělením – naštvanější to prostě už bejt nemůže. Co ale čekat od lidí z THINK I CARE, FAILURES, ORCHID, AMPERE, R’N’R, RELICS atd. Skladba songů je většinou hodně jednoduchá: rozjezd-sypačka-konec. Zvuk jak z chlejva. Tohle je krutá odpověď starších chlápků na kapely, pro který neexistuje víc než jejich sXe. Žádný slitování. Jinak řečeno: "ideální". Jestliže CALIFORNIA LOVE nebo MERKIT rozsekali Jelení, nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby se tam zastavili VACCINE. Škoda, že už to nikdy nezjistíme. Jestli tuhle nahrávku někde uvidíte, berte to. Takovouhle kapelu potřebuju v ČR (A myslím, že nejsem sám. Viď, Fuego?)!

VACCINE web
Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.