Youtube
Breaker Breaker – Wreckin´ Machine
17.08.2020 22:45 Samuel
Obrázek

12”LP (Rokka Records)

Co se ukrývá pod názvem Breaker Breaker? Může to být třeba akční film Breaker! Breaker! (Bourák) s Chuckem Norrisem. Já ale budu psát o US kapele z Portlandu ve státě Oregon, kteří si dali jméno Breaker Breaker. „Wreckin´ Machine“ je jejich debutní album z roku 2016. V čele kapely stojí persóna jménem Timmy Rokket, chlápek který má kolem sebe další dva borce. Všechno se točí ale hodně kolem něho! Jeho jméno je zajímavé i tím, že je bubeníkem P.R.O.B.L.E.M.S., kteří jsou u nás v známý díky jménu Kelly Halliburton, koncertům a singlem na Gasmask Records.

Logo Breaker Breaker jsou dvě písmena BB a nese se v podobném duchu jako Boston Strangler logo. Hodně se mi to líbí! Neber to ale jako nápovědu, snad jen moji osobní poznámku pod čarou. S Breaker Breaker se nebudeme pohybovat v hardcore – ani na punkovém hřišti. Nejvýstižnější popiskou bude slovo rock´n´roll. Wesley Willlis měl pecku „Good news is rock n' roll ...“ , Joey Ramone „Rock 'N Roll Is The Answer“ … Ano, i rock´n´roll má mnoho podob. Myslím si, že tohle slovo zcela vystihuje kapelu Breaker Breaker a jejich debut. Již podle fotek v bookletu desky je jasné, že pánové dají hodně na „imidž“ (ve stylu Mötley Crüe) a rock´n´roll je pro ně hodně důležitým slovem!

A vlastně je to je celý poměrně jednoduchý - pokud je pro Tebe rock´n´roll vším, vše je pak celkově jednodužší! Deska „Wreckin´ Machine“ je o silných kytarových riffech, vyhrávkách, heavy odéru a o divoké jizdě v levém jízdním pruchu! Je to chytlavý, nakažlivý a trochu nebezpečný tím, že se Ti do pravého jízdního pruchu nebude chtít ani trochu vracet! Rock 'N Roll Is The Answer! Víc nemá cenu psát ... (S)

Breaker Breaker

PS: deska „Wreckin´ Machine“ je myslím již vyprodaná. V loňském roce ale kapele vyšlo další album “Burn It Down” (Dead Beat Records). Pokud slyšíš na popisky heavy metal, hard rock, punk, rock & roll ... potom dostaneš pokračování debutní desky. Všechno se bude opět točit kolem jména Timmy Rokket, který se na ní obklopil zase jinými borci.

 

Desku poskytlo vydavatelsví piratespressrecords.com.

Obrázky

   
Breaker Breaker
Breaker Breaker
Breaker Breaker
Breaker Breaker

 

Video


Breaker Breaker "Pistol Grip Baby"

Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.