Youtube
Nová nahrávka Edelweiss Piraten – Chains venku!
26.04.2010 16:12 Sonic
Obrázek
Po několika letech čekání, zkoušení a koncertování, které uběhly od posledního CD „Tučné časy skončily“, přicházíme s novou nahrávkou Chains. Šest treků jsme nahráli za 3 dny a ti, kteří si rádi poslechnou rytmické nástroje mimo rytmus, rozladěné kytary a falešné dechy a zpěvy, se mohou radovat! Nahrávku jsme si vydali sami a je zadarmo ke stažení na webových stránkách edelweisspiraten.pcriot.com , nicméně pokud byste nás chtěli podpořit, je dostupné i klasické CD s bookletem s překlady a komentáři k písničkám.

Pět songů je nových a po sedmi letech jsme znovu nahráli „Slunce, moře, revoluce...“, protože trocha optimismu není nikdy na škodu a protože tuhle písničku stále rádi hrajeme. Ostatní songy vznikaly během čtyř let od roku 2006. Odráží náladu a události, které se nás za tu dobu dotkly. A odráží tuny muziky, kterou posloucháme a kterou milujeme.Nemáme žádný patent na rozum, máme svoji zkušenost a úlomky zkušenosti milionů jiných, kteří nepřežijí, pokud neprodají svou pracovní sílu. Kapitál se vyvíjí a společnost s ním a my se nacházíme stále v nové situaci a čelíme novým výzvám, ale stále víme, že chceme alespoň minimální měrou přispět k boji za život bez kapitálu a jeho ideologií, tříd a státu.

Nemáme co ztratit, leda své okovy!

edelweisspiraten.pcriot.com
myspace.com/theedelweisspiraten
bandzone.cz/edelweisspiraten


Recenze Desky Reakce (0) | Zobrazit všechny články ...

   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2021 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.