Youtube
Ostatní články
 
05.10.2011 13:42, 161crew

Šok z nerovnosti

Šok z nerovnosti  Jak spolu souvisí polistopadový vývoj a současné protesty v severních Čechách, rasismus a sociální nerovnost? Může se levice něčemu přiučit u neonacistů z DSSS? Společný text Martiny Poliakové a Ondřeje Slačálka se snaží ukázat, že odpověď na tyto otázky zní: Víc, než si myslíte.
 
Reakce (49) Zobrazit článek ...

05.10.2011 10:41, Samuel

Existence 4/2011: Londýn v plamenech

Existence 4/2011: Londýn v plamenech S ukončením dalšího ročníku naší anarchistické revue můžeme s klidným svědomím říci, že se stala znovuzavedeným a životaschopným projektem, který je schopen dostát svým předsevzetím, ať již jde o periodicitu, rozsah a dovolíme si tvrdit, že i předsevzatou obsahovou a vizuální kvalitu ...
 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

21.09.2011 22:45, Banan

RAVELIN 7 - 7 Kroků Po Zamrzlé Řece

RAVELIN 7 - 7 Kroků Po Zamrzlé Řece (Pure Heart Records)

Někdy sklidíme i to co, co jsme si nezaseli a odnést si je třeba vše.

Tam, kde sis nepřál nic, stojíš v moři obilí, co možná pro jiné roste

a snad posté hněteš odpověď. Proč ho chceš dnes zorat potmě?

Tak hlásíš, že „nerad chleba – radši jen med“... 
Reakce (9) Zobrazit článek ...

17.09.2011 01:07, 161crew

Přivezeme vzrušení, dělobuchy a nenávist. Vaši neonacisté

Přivezeme vzrušení, dělobuchy a nenávist. Vaši neonacisté

Pokračující etnické napětí v severních Čechách vyvrcholilo v sobotu 10. září 2011 pokusy o útoky na objekty, ve kterých přebývají nejchudší z místních Romů. Dav místních, tentokrát posílený o neonacisty z DSSS, Národního odporu Karlovy Vary a část osob vzešlých z nazichuligánského podhoubí, rozehnala policie. Ke komu se přidává část občanů? Co bude dál?


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

13.09.2011 15:17, Ivan

BETWEEN EARTH AND SKY - Of Roots And Wings

BETWEEN EARTH AND SKY - Of Roots And Wings (Refuse Records)

V roce 2004 se na (pro mě legendárním labelu) Excursion Records (Botch, Undertow, Harkonen, Serpico nebo biják The Edge Of Quarrel) objevila sedmipalcová kompilace "The Power Of Ten II.", jejíž součástí byl i song Between Earth & Sky od stejnojmený kapely. Ten song trval jenom minutu a doslova mě odpálil z pohovky.


 
Reakce (3) Zobrazit článek ...

07.09.2011 10:56, DIY

Nenávist není řešení

Nenávist není řešení

Ve Šluknovském výběžku se v sobotu uskuteční tři demonstrace, které pořádá neonacistická Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS). Jako reakci na tyto nenávistná shromáždění chystá iniciativa Nenávist není řešením pokojná shromáždění, které mají ukázat, že existují i lidé, kteří věří, že nenávist není řešení. Občanská iniciativa „Nenávist není řešení“ svolává na sobotu 10. září pokojné shromáždění v Novém Boru, které začne ve 12.00 hodin, a poté v Rumburku, kde začne v 17,30 hodin.


 
Reakce (182) Zobrazit článek ...

15.08.2011 12:37, 161crew

Manifest kulturního konzervatismu

Manifest kulturního konzervatismu Po útocích v Norsku se v médiích objevila smršť informací, všímajících si jejich strůjce ze všech možných úhlů. Zajímavé proto je, že rozborům jeho manifestu se většina komentátorů vyhnula. My jsme se pokusili o alespoň částečnou analýzu tohoto díla.

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

10.08.2011 10:13, Samuel

London Calling, London Burning

London Calling, London Burning

Informace o riotech v Londýně jsou všude. Ujo xJesusx žije léta v Londýně, proto mi to nedalo a napsal jsem mu o jeho pohled na věc.


 
Reakce (18) Zobrazit článek ...

08.08.2011 10:05, Samuel

Revenge of the nerds 2/2011

Revenge of the nerds 2/2011 Druhé číslo zinu Revenge of the Nerds, které vychází po dvou letech od prvního. Zin má 80 stránek formátu A5 a obsahuje rozhovory s Affinity Index Records, Anarchists Against the Wall, Black Kites, Furnace, Palahniuk, Pure Heart Records, React With Protest Records, Who Calls So Loud…, report ze všech koncertů Dakhma, články o depresi jako nemoci, městském sdílení ovoce, zajímavejch knížkách, labelu Great American Steak Reigion a kultu Chucka Palahniuka, několik stránek veganskejch receptů a pár dalších blbostí. Autor recenze: laris.roman@btinternet.com.
 
Reakce (12) Zobrazit článek ...

03.08.2011 09:17, 161crew

Varg Vikernes o útocích v Norsku aneb blackmetaloví nacisté potřetí

Varg Vikernes o útocích v Norsku aneb blackmetaloví nacisté potřetí V  článku o prorůstání nacistických názorů do blackmetalového podzemí přinášíme názory notoricky známého norského blackmetalisty Varga Vikernese na vraždy spáchané Andersem Breivikem. Podle Counta Grishnackha, totiž za celý masakr mohou židé. Vikernesovu stať doporučujeme k přečtení zejména těm, kteří ve Vikernesovi vidí pouhého "pohana" či snad "vlastence". Realita je evidentně poněkud jiná.
 
Reakce (55) Zobrazit článek ...

02.08.2011 13:17, Samuel

olomoucgigs.wordpress.com

olomoucgigs.wordpress.com

olomoucgigs.wordpress.com = seznam koncertů v šestém největším městě ČR - Olomouci.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

29.07.2011 21:45, Dan

Umřel Fluff?

Umřel Fluff?  Zdravím, toto malé pojednání jsme se rozhodli napsat po účasti na letošním Fluff festu u Rokycan. Motivovalo nás k tomu několik věcí, které jsme tam viděli, naštvali nás a hlavně nešly přehlédnout.
 
Reakce (140) Zobrazit článek ...

20.06.2011 21:06, Banan

OD VRATOT NADOLU - Mercury

OD VRATOT NADOLU - Mercury (Fuck Yoga)

Přestože poslední dny byly super, trochu jsem se předávkoval lidma. Než to na mě ale dneska napadalo, stihnul jsem se ještě svézt na vlně euforie a po podařaném koncertě Thou a Moloch si nakoupit pár desek. Jednou z nich byl i jednostraný dvanáctipalec makedonských katů Od Vratot Nadolu. Jelikož je název kapely na obalu jen v azbuce a já jsem mladší než vypadám, musel jsem se u distro krabice na vteřinu zamyslet. Ale dešifroval jsem to poměrně záhy a zorničky se mi rozšířily. Okamžitě se mi vybavilo, že pár osvědčených pacientů se o téhle kapele už zmiňovalo a že mi ji doporučoval i Vasko z Bernays Propaganda. Když jsem ji navíc vytáhl z bedny, podívali se tři členové Moloch mým směrem a všichni dali palec hore. Nebylo co řešit.

 
Reakce (4) Zobrazit článek ...

08.06.2011 10:33, Saman

Beau Navire - Hours

Beau Navire - Hours (React With Protest)

BEAU NAVIRE jsou teď docela hyperaktivní kapela. V poslední době jim vyšly splitka s ADOBE HOMES a SUFFIX, pak jednostrannej dvanáctipalec Life Moves a zhruba před měsícem spatřila světlo světa konečně velká deska s názvem Hours. S klidným srdcem můžu říct, že je to nejlepší materiál, co kdy tahle kapela nahrála. West coast emoviolence as fuck.

 
Reakce (4) Zobrazit článek ...

19.05.2011 11:53, Samuel

Austin Lucas - A New Home In The Old World

Austin Lucas - A New Home In The Old World

LP (Hometown Caravan Records)

1.dubna vyšlo nové album amerického sympaťáka Austin Lucase, kterou pojmenoval „A New Home In The Old World”. O vydání evropského nákladu se postaral Hometown Caravan Records a finský label Combat Rock Industry. Od prvních tónů album zní jako „velké“, je výrazně  rockovější a zároveň nepostrádá strašnou sílu …. Během deseti nových písniček nás Austin zatáhne do svého světa, ve kterém vládne klid, pohoda a harmonie.


Počet obrázků: 1
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

10.05.2011 14:05, Aran

ZOMES - Earth Grid

ZOMES - Earth Grid

(Thrill Jockey)

„But we are all still making music and it is still Lungfish music if you know Lungfish music,“ řekl v nedávným rozhovoru Daniel Higgs o Zomes a o svý sólový tvorbě. Pro někoho, kdo nezná Lungfish, by to možná mohlo bejt malinko nesrozumitelný. Jenže pro ty, který jsou už tolik let zcela závislý na monotónních riffech Lungfish – který spíš připomínají mantry než riffy – je to naprosto jasný. Daniel Higgs rozvíjí odkaz Lungfish v působivým obrazu slov a tónů, zatímco Asa Osbourne aka Zomes, kytarista Lungfish, si sedl ke klávesám a načrtl strohou kresbu jednoduchejch melodií. Oba přístupy mají podobnej účinek, jako hudba Lungfish. Akorát to nejsou Lungfish.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

09.05.2011 11:37, 161crew

1. máj 2011: Boj za osvobození

1. máj 2011: Boj za osvobození Prvního května 1886 se radikální pracující v americkém Chicagu rozhodli stávkami a demonstracemi prosadit snížení pracovní doby z dvanácti hodin na osm.Na tehdejší dobu to byl naprosto nevídaný požadavek. Následovaly státní represe proti aktivním pracujícím a členům chicagského Sdružení pro osmihodinovou pracovní dobu. Došlo na otevřené boje v ulicích, při kterých bylo kromě dělníků zabito i sedm policistů.

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

03.05.2011 08:19, Samuel

DEAN Dirg - Verpisst

DEAN Dirg - Verpisst

12"LP (Hardware Records)

Po dlouhých čtyřech letech a bez větší mediální kampaně je tady další album němčourů Dean Dirg. Jmenuje se „Verpisst“ a vychází na Hardware Records. Ano, datum vydání byl 1.dubna ale nemějte obavu – nebyl to aprílový žertík! Dean Dirg jsou v plné síle a přicházejí s osmi novými chytlavými kousky a dvěma fakt divnými disco remixy. Ostatně, co by jste čekali od kapely, která pojmenuje své písničky „Drink Piss“, „Kill The Boss“,  „Mum I Hate Your Kids“ nebo „Fix My Head With A Knife”, že?


Počet obrázků: 2
 
Reakce (8) Zobrazit článek ...

23.04.2011 17:40, DIY

Pozvánka na benefiční koncert, jehož výtěžek poputuje na aktivity ČSAF

Pozvánka na benefiční koncert, jehož výtěžek poputuje na aktivity ČSAF
Československá anarchistická federace (ČSAF) funguje necelých 16 let a od doby svého vzniku má za sebou velké množství aktivit, jak těch veřejných, tak těch orientovaných na rozvoj anarchistického, potažmo antiautoritářského hnutí.
Jelikož mnohé činnosti federace vyžadují určité náklady, je potřeba zajišťovat zdroje, z nichž se budou hradit. Jedním z takových zdrojů, v našem hnutí poměrně často využívaným, jsou benefiční koncerty. Na jeden takový bychom Vás nyní rádi pozvali. Je sice pravda, že drobné benefice nejsou zrovna extrémní zdrojem prostředků.Někdy přispějí na dobrou věc částkou v řádu stokorun, v lepším případě jde o pár tisíc, výjimkou ale nejsou ani takové benefiční akce, které končí přes veškerou snahu v záporných číslech a samy potřebují zadotovat – ale to už je riziko, které k podobným podnikům patří.

 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

17.04.2011 20:18, DIY

1. 5. 2011 Brno - blokáda pochodu neonacistů

1. 5. 2011 Brno - blokáda pochodu neonacistů V neděli 1. května se pod heslem "Proti invazi cizích pracovníků" chystají neonacisté projít ulicemi Brna. Soud jim pochod povolil a jako trasu si záměrně zvolili ulice, kde žije většina brněnských Romů. Cíl neonacistů je zřejmý - šířit strach a nenávist, vyvolávat konflikty.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...Zobrazena stránka 6 z 17 (celkem 333 záznamů)
Jít na stránku: 1 .. 4 5 6 7 8 .. 10 .. 17
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!

Pavle Ivanovic

15.09.2019 Prague
All booking...
 
AKCE
MORE NOISE FOR LIFE vol. 13
MORE NOISE FOR LIFE vol. 13 23.08.2019 - 25.08.2019 ( 17:00 - 06:00 )
Podbor - Fotbalové hřiště Více informací ...
Vzdor fest V.
Vzdor fest V. 23.08.2019 - 25.08.2019 ( 18:00 - 02:00 )
Hostašovice - Zrzávky Více informací ...
NAPLECHfest IV.
NAPLECHfest IV. 24.08.2019 - 25.08.2019 ( 19:00 - 02:00 )
Husinec- kolbiště, Jihočeský kraj Více informací ...
-273,15 (SK) & HEVER (CZ/SK) & RENO RAINES (CZ)
-273,15 (SK) & HEVER (CZ/SK) & RENO RAINES (CZ) 26.08.2019 - 26.08.2019 ( 20:00 - 22:00 )
Olomouc – Letní kino, Kobka Více informací ...
Cuntroaches/Death Row Gruppies/Eke Buba/Hever/-273,15
Cuntroaches/Death Row Gruppies/Eke Buba/Hever/-273,15 28.08.2019 - 28.08.2019 ( 19:00 - 23:59 )
Praha - Bike Jesus Více informací ...
PUNX PIKNIK 16
PUNX PIKNIK 16 30.08.2019 - 01.09.2019 ( 18:00 - 12:00 )
Tři Dvory u Kolína - koupaliště Více informací ...
Desert Witch [sk] // SLØN [sk] // Miea [cz]
30.08.2019 ( 20:00 - 23:59 )
Brno Bajkazyl Brno Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
PACTO SOCIAL, Praha - Balada, 13.8.19
14.08.2019 21:18, Siki


DOPS, Praha - Balada, 13.8.19
14.08.2019 21:17, Siki


FILHOS DE INACIO, Praha - Balada, 13.8.19
14.08.2019 21:16, Siki


RUINED FLOOR, Praha - Balada, 13.8.19
14.08.2019 20:50, Siki


HUMAN FAULT, Beroun - Jiná Káva, 10.8.19
11.08.2019 22:04, Siki


BOLEHLAV, Beroun - Jiná káva, 10.8.19
11.08.2019 22:03, Siki


UKWLT, Beroun - Jiná káva, 10.8.19
11.08.2019 22:02, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
GOSPEL OF THE FUTURE | rozhovor (743)
Povodí Ohře | rozhovor (743)
Kolyma Tales #2 (576)
Willhelm Grasslich | rozhovor (494)
Zaniklé pražské kluby (434)
See You In Hell - Život ve strachu (312)
Fyasco ‎– Kurva to je tlak / Nech žije smrť! (269)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
V.A.P / Thalidomide split
The Ramoms - Problem Child
Dad Brains - Dadditude
Charger - s/t
v/a - Dvasedmšestnulajedna
Completed Exposition – Structure Space Mankind
ÖSTRA TORN / DECULTIVATE - split
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes diycore 007 strahov nightmare malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast CSAF Cult Burger Shitrecords Periferia gasmask sxhc

© 2019 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.