Youtube
Recenze Desky
 
17.12.2009 17:09, sinner

Converge - Axe To Fall

Converge - Axe To Fall (Deathwish Inc.)

Tahle deska by se spíše hodila do pera někomu, kdo má vytříbenější básnické střevo, než-li je tomu u mě. Avšak červíček pokušení napsat recenzi na tuhle desku ve mně hlodal dostatečně dlouho, až jsem podlehl a musel jsem své dojmy z této desky vychrlit na pole několika řádků.

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

16.12.2009 10:33, Samuel

Elvis Presley je mrtvý, Wesley Willis je mrtvý … country stále žije!

Elvis Presley je mrtvý, Wesley Willis je mrtvý … country stále žije! Pole hardcore / punku nám nabízí nesmírnou škálu stylů. Pokud slyšíte na slovo „country“ a jste rádi, když nitky souvislostí ukazují na slovo „punk“ nebo „hardcore“, vyzkoušejte německé vydavatelství Hometown Caravan nebo jeho americké kolegy Suburban Home Records. Vycházejí tak zajímavé desky.
Počet obrázků: 3
 
Reakce (5) Zobrazit článek ...

14.12.2009 08:05, Samuel

Digger Barnes -Time Has Come

Digger Barnes -Time Has Come (Hometown Caravan/Sabotage Records)

Ani nevím, kolik je chlapíkovi s pseudonymem Digger Barnes vlastně let. Jeho „imidž“ o věku moc nenapoví a jeho hlas je jistý, jako kdyby odrážel dlouholeté životní zkušenosti. Svou hudební cestu si „kope“ pozvolna a s rozvahou mafiána zakopávajícího mrtvolu na osvětlené periférii města. Před pár lety se ke mně dostaly dva jeho „debutní“ singly. Jeden byl samostatný a druhý split s Alliem. Oba vyšly pod hlavičkou Sabotage Records a jakmile jsem je slyšel, bylo mi jasné, že chci slyšet víc

 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

29.11.2009 17:50, marek

Gattaca - Demo 2009

Gattaca - Demo 2009

Stejně jako před pár lety se zdálo neuvěřitelný, že by křesťani chtěli hrát metal, dnes je na pořadu dne další na první pohled divný spojení – crust a vegan sxe. Na pánbíčkáře, co si v pitu hrajou na kick box zápasy, jsme si časem zvykli a myslim, že i na tohle (pro mně mnohem příjemnější) spojení si budou muset zvyknout i pravověrní alko punx.


 
Reakce (34) Zobrazit článek ...

27.11.2009 14:54, Aran

BLACK ELK – Always A Six, Never A Nine

BLACK ELK – Always A Six, Never A Nine

(Crucial Blast)

 

Evidentně úplný pomatenci. Okamžitě po startu celý týhle jízdy se na vás vyvalí směs mrzáckejch kytarovejch zvuků, pošahanejch rytmů a bláznivýho vokálu. The Jesus Lizard v jednom kole s Daughters, občas do nich vrazí starý Slayer v podobě thrashovýho riffu. Black Elk se na svojí druhý desce nekoukají napravo ani nalevo a je jim jedno, jaká pustošivá stopa za nima zůstane.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

25.11.2009 08:05, Banan

THE BLACK HEART PROCESSION - Six

THE BLACK HEART PROCESSION - Six (Temporary Residence)

Když se kdysi rozpadli Three Mile Pilot, měli všichni pocit, že je to konec. Že už nikdo nikdy nebude vyprávět příběhy stejným způsobem. Jenže z popela povstlaly hned dvě nové kapely, které další podobné úvahy vymazaly s grácií sobě vlastní. Svými šípy nás zasáhli Pinback a.....The Black Heart Procession. A uzdravit se není možné.

Počet obrázků: 1
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

16.11.2009 17:30, marek

Battle of Wolf 359 - The Death of Affect

Battle of Wolf 359 - The Death of Affect (React with Protest)

Screamo je mrtvý, ale naštěstí existujou kapely co tenhle styl hrajou tak, jak byl asi zamýšlenej. Se srdcem a bez výhradní smlouvy na obuv na pódiu. 

 
Reakce (6) Zobrazit článek ...

16.11.2009 09:10, Samuel

Troy Von Balthazar „The TVB LP“

Troy Von Balthazar  „The TVB LP“

Z Havaje až na Stříbrnou raketu! Tomu se říká kariéra! Troyovy skladby se tetelí jako vzduch, pálí jako značkovací železo a hladí jako ruka tajný milenky. Žádnej digitál, jen krásně se lesknoucí černej asfalt a v něm vyražený osudový slova a tóny. Ohebnej hlas, kterej se nikdy neskloní, nikdy nepřestane stoupat. (Text Silver Rocket)


 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

13.11.2009 09:02, Banan

RISE AND FALL – Our Circle is Vicious

RISE AND FALL – Our Circle is Vicious

(Deathwish)

Přiznám se, že jsem měl velké dilema, jestli napsat recenzi na novou desku Converge, Doomriders nebo Rise and Fall. Od všech jsem očekával hodně a ani jedna mě nezklamala, ale nakonec vyhráli belgičtí bijci. Když jsem se totiž u všech zmíněných nahrávek dostal trochu více pod povrch, zjistil jsem, že Rise and Fall tnuli nejhlouběji. A že to bolí.


 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

11.11.2009 16:21, Paaya

HOW LONG? / ROXOR split LP

HOW LONG? / ROXOR split LP (Malarie)

Zpráva o vydání téhle desky se ke mně dostala jako blesk z čistýho nebe, jen pár dní před vydáním. O to větší radost mi ale udělala, protože demo ROXOR pro mě osobně představuje jednu z nejpovedenějších nahrávek československýho hardcoru za poslední dobu a představa jeho převydání na vinylu se mi víc než zamlouvala. Začnu proto stranou východniarov…


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

10.11.2009 08:09, Banan

SEX / VID - Communal Living 12ep

SEX / VID - Communal Living  12ep (Dom America)

Sex/Vid jsou z Olympie a vždy byli tak trochu  obskurní a utajenou kapelou. Nicméně v poslední době je o nich slyšet čím dál častěji a po debutním singlu přišel na řadu dvanácti palec, který vás rozmačká jak prázdnou plechovku od piva. Na úvod iritující vazba, která se rozjede do totálního nářezu přesně ve chvíli, kdy vás začne totálně srát. 

 
Reakce (5) Zobrazit článek ...

09.11.2009 08:21, Samuel

Chuck Damage “s/t”

Chuck Damage “s/t” Německý label Hardware Records má úspěšný rok a vydává jednu skvělou nahrávku za druhou. V reedici vydal debutní singl Idle Hands, který byl téměř ihned vyprodaný, v zápětí následovaly velké desky Iddle Hands a Short Fuse. Obě fošny jsou naprosto skvělé a na paty jim šlapalo debutní album Chuck Damage, kapely z Münsteru/Dolmenu. Potvrzují pravidlo “do třetice všeho dobrého”.
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

07.11.2009 11:46, Jirzophone

GOVERMENT FLU – Fuck Poetics + demo

GOVERMENT FLU – Fuck Poetics + demo

(Refuse/Nikt Nic Nie Wie)

Bezvadně zvolenej název pro kapelu do dnešních dnů a ke všemu po válu od Dead Kennedys, tak to je práce životně ani rok žijící kapely z Varšavy. Sešli se tady prověřené tváře ze spolků KNIFE IN THE LEG, SIX PACK, GAS CHAMBER MELODIES, BOLD & THE BEAUTIFUL, THE BLACK TAPES, FALL BEHIND, BURST IN, DAYMARES a tedy i SUNRISE.

Počet obrázků: 2
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

03.11.2009 13:48, Aran

Matteah Baim – Laughing Boy

Matteah Baim – Laughing Boy

Na úplným konci světa by měla hrát tahle deska. Až to tady vyčistí nějaká pandemie nebo libovolná katastrofa monumentálních rozměrů, až bude země zase úplně prázdná a připravená na restart, měl by do toho nebeskýho klidu znít hlas a kytara Matteah Baim. To jsou ideální kulisy pro „Laughing Boy“.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

31.10.2009 21:00, Cvalda

ARABROT – I Rove MCD

ARABROT – I Rove MCD

(Fysisk Format)

“I Slept With Faith and Found Corpse In My Arms On Awakening”. Todle na vás vyhukne, když nakouknete do zbrusu nového mini od norských Arabrot.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

29.10.2009 08:05, Jirzophone

CLOAK/DAGGER – Lost Art

CLOAK/DAGGER – Lost Art

(Jade Tree)

Vydavatelství Jade Tree má své zlaté roky už dávno za sebou. Oba šéfové dali přednost před labelem, rozrůstajícím se rodinám a učitelským profesím. O to s větší pozorností je dobré nepropásnout nový titul, když už něco tedy výjimečně vyjde. Jako třeba po neuvěřitelně dlouhé době nový zářez v podobě desky Cloak/Dagger.

Počet obrázků: 2
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

28.10.2009 18:40, Aran

Nudge – As Good As Gone

Nudge – As Good As Gone

(Kranky)

Únik. Aspoň na chvíli. Pryč od starostí, tlaků, průserů, podrazů, keců. Zavřít se do „As Good As Gone“, proplouvat tou zvláštní zvukovou stavbou, levitovat někde na pomezí dvou světů, odpojit se. Nudge jsou jako výlet do cizí země.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

28.10.2009 10:19, Banan

SOCIAL CIRCKLE - City Shock 12ep

SOCIAL CIRCKLE - City Shock 12ep

(No Way Records / Hardware Records)

 

Ok sráči! Social Circkle mě kdysi totálně rozstříleli svými skladbami na No Bullshit vol. 2 kompilaci a také jejich samostatný singl byl jízda jak hovado. I proto jsem nejen já očekával jejich první velkou desku s velkou netrpělivostí. Je to totiž přesně ta kapela, která se v dnešní lehce komplikované době nebojí jít přímo k věci a to navíc se smrtící přímočarostí. Ono je totiž opravdu zbytečné to nějak moc komplikovat a zkoušet neustále vymýšlet nějaké triky jak zaujmout, když víte, že to co milujete nejvíc je přímočarý, rychlý hc/punk.

Počet obrázků: 2
 
Reakce (6) Zobrazit článek ...

25.10.2009 21:58, Jirzophone

ANALENA – Inconstantionopolis

ANALENA – Inconstantionopolis

(Moonlee records)

 

Zprávu o znovuobživnutí Chorvatsko/Slovinské Analeny uvítalo s nadšením nemálo fandů živelného emocoru. Kapela jenž je u nás hodně oblíbená, přinejmenším díky spoustě vydařeným koncertům. Letošní comeback v podobě vystoupení na Fluffu jsem nějak zas tak nedocenil, důvod byl jednoduchý, až moc jsem očekával starou Analenu a namísto toho přišli zbrusu nové skladby, které mě zaskočili totálně nepřipraveného. O to s větším nadšením jsem čekal na balíček ze Slovinska, který by to měl rozseknout.

Počet obrázků: 3
 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

21.10.2009 14:23, Aran

Haymarket Riot – Endless Bummer

Haymarket Riot – Endless Bummer

Haymarket Riot – Endless Bummer

 

Tohle je přesně pro mě. Klasická „kovová“ muzika made in Chicago, čtyři obyčejný chlápci ve středních letech, na kytaru tu hraje génius Chris Daly z nezapomenutelnejch Sweep The Leg Johnny – co víc si přát? Kdyby byla polovina 90. let a Touch and Go by chrlili jednu krásnou desku plnou kytarovýho bordelu za druhou, jsem si jistej, že Haymarket Riot by se vedle Tar, The Jesus Lizard a podobnejch úchylů vyjímali moc hezky.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...Zobrazena stránka 38 z 98 (celkem 1953 záznamů)
Jít na stránku: 1 .. 10 .. 20 .. 30 .. 36 37 38 39 40 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 98
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
Verrat, Kronstadt, Märnø
Verrat, Kronstadt, Märnø 31.03.2023 - 31.03.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Vrátnice, Rožnov p/R Více informací ...
Catastrofy // Verrat // Kronstadt
Catastrofy // Verrat // Kronstadt 01.04.2023 - 01.04.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Brno, Sibiř Více informací ...
HELLSHOCK (USA) + G.U.T.S. + KIBERA
HELLSHOCK (USA) + G.U.T.S. + KIBERA 04.04.2023 - 04.04.2023 ( 19:30 - 22:00 )
Praha 007 Více informací ...
HELLSHOCK (USA) + DEATH CULTURE DEPRIVATION + G.U.T.S.
HELLSHOCK (USA) + DEATH CULTURE DEPRIVATION + G.U.T.S. 05.04.2023 - 05.04.2023 ( 20:00 - 23:00 )
Brno Kabinet Múz Více informací ...
KONCERT U CHOVATELŮ
KONCERT U CHOVATELŮ 07.04.2023 - 07.04.2023 ( 19:30 - 23:00 )
Sušuce, U Chovatelů Více informací ...
Křest asfaltu, lpíčka - SICHERHATESYSTEM
Křest asfaltu, lpíčka - SICHERHATESYSTEM 08.04.2023 - 08.04.2023 ( 19:00 - 23:59 )
Rychnov nad Kněžnou U Vody Více informací ...
FORESEEN & FAÜST
FORESEEN & FAÜST 11.04.2023 ( 19:30 )
Praha Underdogs Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
XIAO, Praha - 007, 26.3.23
27.03.2023 20:44, Siki


LYCANTHROPHY, Praha - 007, 26.3.23
27.03.2023 20:42, Siki


SKIP LIFE, Praha - 007, 26.3.23
27.03.2023 20:41, Siki


MORMO, Plzeň - Družba, 25.2.23
26.03.2023 11:52, Siki


OCASO, Plzeň - Družba, 25.3.23
26.03.2023 11:51, Siki


DYSPNEA, Plzeň - Družba, 25.3.23
26.03.2023 11:50, Siki


BNSU, Praha - Eternia, 19.3.23
20.03.2023 13:33, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Otra Vez | rozhovor (161)
Selene - s/t (159)
Komplex viny - Suita pro nové konce (124)
Kritická situace - Stále na útěku (demo 1989 remaster) (124)
Mace Head (104)
DEGRADACE - Last Soul (97)
TARAS BULLBA - Salute Machina (95)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
Lars Frederiksen – To Victory
UŽ JSME DOMA - Pět ran do čepice
Nazi Tampons - Rande S Vrahom
VINYL RULEZ | 01/2022 - 06/2022
Unsolved Case - Stigma
Rozhovor s No God Rhetoric
ROZPOR - Hrubá sila
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes 007 strahov malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast Periferia

© 2023 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.