Youtube
Recenze Desky
 
18.09.2009 08:06, Banan

WASTED TIME - FUTILITY

WASTED TIME - FUTILITY (La Familia)

Wasted Time je hc/punk kapela z Richmondu, která ma na svém kontě několik singlů, jež jsou sice dobré, ale v podstatě nijak nevybočují z průměru soušasné 80´s hard core retro vlny. Proto jsem ani od jejich velké desky neočekával nějakou zásadní událost.

Počet obrázků: 1
 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

16.09.2009 19:18, Paaya

PAVILIONUL 32

PAVILIONUL 32 Během příštího týdne zavítají průkopníci rumunskýho rychlýho politickýho hardcoru PAVILIONUL 32 tuším už potřetí do našich končin. Tak se podívejme na pár nahrávek, co tahle banda za poslední dobu zplodila. Recenze z DRUNK NACH OSTEN #2 + překlady textů.

Počet obrázků: 3
 
Reakce (6) Zobrazit článek ...

15.09.2009 16:52, Saman

MELETE - Tour EP

MELETE - Tour EP

REMAINS OF THE DAY ani FALL OF EFRAFA nejsou mrtví. Jejich duch přichází z jihovýchodu. Za týden vybalí v pražském Jelení svůj temný epický hardcore/crust slovinští MELETE. Tady je recenze na jejich svépomocně vydané tour CD.


 
Reakce (4) Zobrazit článek ...

15.09.2009 14:21, Banan

EMA CAMELIA - KRAKATOA

EMA CAMELIA - KRAKATOA

(Untrust Records)

Od začátku do konce je to jen brutální bahno, spirála zoufalství a očista duše. Muzika samotná je hodně surová a tím nejdůležitejším stavebním prvkem je těžkost riffů a tvrdost úderů. První, co vás napadne jsou automaticky Neurosis, ale Ema Camelia je cíleně o poznání méně "symfonická" než současná podoba mistrů, ale zase ne až tak nesnesitelně čarodejnická jako bylo "Souls at Zero".


 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

08.09.2009 19:56, sinner

BOILING POINT - demo 09

BOILING POINT - demo 09 "... máme blízko k skateboardingu/bikerstvu, myšlienke d.i.y. (urob si TO sám), politickým koreňom punku, jednoduchej rýchlej a hlavne hlučnej hudbe. Žiadne technické vyhrávky, profesionálne fotky, vymakané aparáty len VÝCHODOEURÓPSKY THRASH! THRASH! THRASH! ATTAK!"
Co dodat?!

Počet obrázků: 1
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

08.09.2009 13:44, Ivan

THEMA ELEVEN/GRIDE Split 7

THEMA ELEVEN/GRIDE Split 7

(Insane Society)

Vždycky mě sral název Thema Eleven. Snad z nepochopení, výsměchu mně samotnému nebo nedostatku vysvětlení, jsem se každýmu novýmu releasu kapely, která má dnes kultovní status, kterej válcuje i Lvmen, bránil jak čert kříži. V momentě, kdy vás opouští síly v šumavskejch bažinách, zní přeci jenom Matka víc jako soundtrack pro poslední chvíle. Číslo 11 je pak jenom dloubáním klacíkem do žeber, ve snaze vybouchat z tonoucího nadutou peněženku a to 20 minut po fade outu a závěrečnejch titulcích.

 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

03.09.2009 16:52, Saman

Fall of Efrafa - Inlé DLP

Fall of Efrafa - Inlé DLP (Alerta Antifascista, Halo of Flies, Behind the Scenes, Denovali, Sound Devastation)

Odpočátávání skončilo. Králičí díra je prázdná. Inlé znamená smrt. Inlé je nová a poslední deska Fall of Efrafa.

 
Reakce (12) Zobrazit článek ...

03.09.2009 09:27, Ivan

BANE - DUBLIN, 11:58 PM 7

BANE - DUBLIN, 11:58 PM 7

(Hurry Up Records)

Po deseti letech, několika silnějších i slabších albech jsou tu Bane pořád a s nima zbrusu novej 7". Ten má vyjít na všech kontinentech, kde funguje hard core scéna s obrázkem konkrétního místa, v jiných městech, v 11:58 večer na obalu. Na Evropu připadl Dublin.

Počet obrázků: 1
 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

29.08.2009 13:43, Jirzophone

LAVODRAMA – Zurich

LAVODRAMA  – Zurich (B Core)

Španělská trojice se svým novým pětiskladbovým cd plynule navazuje na vzájemnou mnahaletou spolupráci mezi B Core records a Dischord kapelami. Střední rychlost, inteligentní muzikantské dovednosti, které stále stojí s velkým odstupem od propasti vyumělkované  virtuozity.

Počet obrázků: 2
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

28.08.2009 08:19, Samuel

Short Fuse „Burnout

Short Fuse „Burnout Short Fuse z Műnsteru je kapela charismatického Seba a tří dalších chlápků, kteří sdílejí stejnou oblibu v hrubém hardcore punku 80tkového U.S. střihu. Mají za sebou debutní desku, tři singly, americké turné a mohli jsme je také vidět na několika koncertech u nás v Čechách. Několikrát se jim změnila sestava a také poslední deska "Burnout" je nahraná s novým bubeníkem.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

22.08.2009 09:13, Samuel

My First And The Gimmie Gimmies - Love Their Country

My First And The Gimmie Gimmies - Love Their Country (Fat Wreck)

Každého člověka ovlivňují vjemy z jeho okolí. Ovlivňují, směrují k novým cestám, inspirují. Hudebníci se ke svým „múzám“ mnohdy hrdě hlásí, předělávají svoje oblíbené písničky, dávají jim nový rozměr nebo opráší dávno zapomenutý hit. Mám rád všechny možné "tributy", covery, i "under influence" série. Je fajn, když skupiny hrají předělávky zcela odlišných stylů, než je jejich tvorba – jasně, song Yacopsae "Boys Don´t Cry" od The Cure nemá chybu. Ale to jsme trochu jinde…

 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

20.08.2009 09:24, Ivan

DARKEST HOUR - THE ETERNAL RETURN

DARKEST HOUR - THE ETERNAL RETURN (Victory Records)

Nejednomu z nás nedalo spát, jaká bude tvář Darkest Hour po odchodu Krise Norrise. Jeho rukopis nezaměnitelně ocejchoval poslední 3 studiový desky a spoludotvořil tvář Darkest Hour tak, že už se o nich definitivně přestalo mluvit jenom jako o

Počet obrázků: 2
 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

19.08.2009 08:28, Banan

ASTRONAUTALIS - POMEGRANATE

ASTRONAUTALIS - POMEGRANATE (Eyeball Records)

Čím jsem starší, tím více si vážím odvahy těch, kteří mají nutkavou touhu neustále nabourávat stereotypy. A jelikož si skoro troufám tvrdit, že nikde to není větší fuška než v hc/punk scéně, nemohl jsem si Andy Bothwella, jež vystupuje pod jménem Astronautalis nezamilovat. A přesně ze stejných důvodů, proč ho já mám rád, ho mnozí z vás budou nenávidět. Co se dá dělat, tak už to prostě chodí a myslím, že na tomhle věčném boji je částečně postavena celá koncepce tohoto zvláštního projektu. Astronautalis má ale naštěstí hodně daleko k nějakému lacinému šokování za každou cenu, na to je tenhle chlapík moc chytrej.

 
Reakce (1) Zobrazit článek ...

18.08.2009 12:27, Saman

Ghostlimb / Zann / Trainwreck / Perth Express - 4 Way Split LP

Ghostlimb / Zann / Trainwreck / Perth Express - 4 Way Split LP (Adagio830)

Německá scéna okolo labelů Adagio830 a Vendetta je poslední dobou hodně silná a myslím že i na vrcholu své popularity. Hned tři esa z téhle party se domluvila na čtyřsplitu ještě společně se zámořskými kumpány a výsledkem je vinyl, na kterém se sešli ZANN, PERTH EXPRESS, TRAINWRECK a GHOSTLIMB. O vydání se postaral label Adagio830 provozovaný Robertem ze Zann.

 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

16.08.2009 22:24, Štěpán Křížek

Gold Kids - Sound of Breaking Up

Gold Kids - Sound of Breaking Up Debutní full-length The Sound of Breaking up sardinské smrště Gold Kids zní jako by starověký legendarní Orfeus začlenil do antické estetiky mimo harfy také špínu a řev bezmoci a vzteku...


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

12.08.2009 08:24, Banan

CRIMINAL ELEMENT – GUILTY AS CHARGED LP

CRIMINAL ELEMENT – GUILTY AS CHARGED LP (Damage Done Records)

Criminal Element je projekt bývalého zpěváka Dying Fetus Vince Matthewse, který si na pomoc přizval právě členy Misery Index a Darrina Morrise ze Suffocation. Už tahle sestava dává myslím tušit minimálně hudební kontury celé vypečenosti. Ano, celá deska začíná několika výstřely z pistole a pak spustí naprosto nekompromisně těžký kulomet.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

05.08.2009 07:59, Ivan

PULLING TEETH - PARANOID DELUSIONS/PARADISE ILLUSIONS

PULLING TEETH - PARANOID DELUSIONS/PARADISE ILLUSIONS (Deathwish Inc./A389 Recordings)

Někdo miluje přeplněný koupaliště, kina a svatostánky plný taxikářů a jejich devěk. Někdo radši bouřku, kde blesky křižujou celou oblohou a strach z Apokalypsy je nadějí na hodinách s jednou ručičkou. Poušť, která se stala z míst, který jsem miloval, zůstává hluboko uvnitř a stíny duchů, jejichž slova byly jen povrchní zvuky, zůstaly otištěný ve zdech.


Počet obrázků: 1
 
Reakce (2) Zobrazit článek ...

03.08.2009 19:57, Banan

Kamikatze - Falling Down

Kamikatze - Falling Down (Dirty Faces)

Ve Švédsku snad musí přidávat něco do vody, protože jestli je nějaká země, kde se hraje dobrej hc/punk, je to tahle. Kamikatze jsou dvě holky a jeden kluk z Malmö, respektive Stockholmu a jejich nová deska je fakt jízda jak hovado. Moje lehké pochybnosti o přesvědčivosti téhle kapely berou za své v podstatě hned po pár vteřinách, protože místo dalšího nudného retro punku s plochým zvukem mě uzemnila vlna energie poslaná do éteru naprosto bez varování a pěkně ostře.

Počet obrázků: 2
 
Reakce (4) Zobrazit článek ...

02.08.2009 19:20, Banan

Kobra 11 / Fire Walk With Me - split 7" EP

Kobra 11 / Fire Walk With Me - split 7 (kooperace labelů)

Panebože! Dva extrémy na jedné desce, která jednoznačně aspiruje na nejneočekávanější release tohoto roku. Nicméně si myslím, že podobné projekty jsou naprosto super a navíc jsem po poslechu tohoto asfaltu zjistil, že obě kapely k sobě mají v současnosti mnohem blíže, než jsem si myslel.


 
Reakce (0) Zobrazit článek ...

29.07.2009 10:58, gORg

The New Year – The New Year

The New Year – The New Year (Touch and Go)

Jedno bylo dopředu jasné. Žádné krkolomné stylové přemety nás nečekají i když New Year přeci jen jakýmsi vývojem procházejí. Od dob Bedhead jejich skladby s každou další deskou více připomínají klasické písničky. Obvyklé poznávací znamení – gradace skladeb začínající nejasným ševelením po brutální řinčení činelů a kytar – v současné podobě dává daleko větší smysl a není už zdaleka nosným prvkem skladeb

Počet obrázků: 2
 
Reakce (0) Zobrazit článek ...Zobrazena stránka 40 z 98 (celkem 1958 záznamů)
Jít na stránku: 1 .. 10 .. 20 .. 30 .. 38 39 40 41 42 .. 50 .. 60 .. 70 .. 80 .. 90 .. 98
   
PŘIHLÁŠENÍ

 

Registrovat uživatele
Zapomenuté heslo

Vstup do administrace
GDPR

 
HLEDÁNÍ A MAIL LIST

search
mailing list


 
HEY I NEED YOUR HELP!
All booking...
 
AKCE
Pallasit fest 2023
Pallasit fest 2023 09.06.2023 - 10.06.2023 ( 12:00 - 23:50 )
Zruč nad Sázavou, Pallasit Více informací ...
Codename:Hydra, DGVM, MxWx, Chandra v Baládce
Codename:Hydra, DGVM, MxWx, Chandra v Baládce 09.06.2023 ( 19:00 )
Balada Více informací ...
Břeh 2023
Břeh 2023 10.06.2023 - 10.06.2023 ( 15:00 )
Kostelní 101/24 Ostrava Více informací ...
Yarostan (FR) / Kronstadt / Izurewara
Yarostan (FR) / Kronstadt / Izurewara 10.06.2023 - 10.06.2023 ( 19:00 - 23:00 )
Uherské Hradiště RC Mír Více informací ...
NERVY ~ SORGE ~ BUNKERER ヅ
NERVY ~ SORGE ~ BUNKERER ヅ 11.06.2023 - 11.06.2023 ( 19:00 - 22:00 )
Olomouc, SF MINI Více informací ...
LUCTA (IT), GORC, THOTAL
LUCTA (IT), GORC, THOTAL 16.06.2023 ( 18:30 - 22:00 )
Plzeň, Družba Více informací ...
CYRUSS / IMPULSEALER / NAŠE ANO / DEGENS
CYRUSS / IMPULSEALER / NAŠE ANO / DEGENS 16.06.2023 ( 19:00 - 22:30 )
Brno - Sibiř Více informací ...
Zobrazit všechny akce
 
POSLEDNÍ GALERIE
CRUA, Újezd - Hella, 26.5.23
28.05.2023 10:42, Siki


STRAGE DI STATO, Újezd - Hella, 26.5.23
28.05.2023 10:41, Siki


KUNTA KINTE, Újezd - Hella, 26.5.23
28.05.2023 10:40, Siki


NOSTRA CULPA, Újezd - Hella, 26.5.23
28.05.2023 10:39, Siki


SHEEVA YOGA, Újezd - Hella, 12..23
16.05.2023 17:12, Siki


IMPULSEALER, Újezd - Hella, 12.5.23
16.05.2023 17:11, Siki


GORC, Újezd - Hella, 12.5.23
16.05.2023 17:10, Siki


 
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
KEITH TESTERMAN (Hellshock, The Estranged, Remains of The Day, Warcry,...) | rozhovor (259)
Otra Vez | rozhovor (176)
Kritická situace - Stále na útěku (demo 1989 remaster) (148)
Komplex viny - Suita pro nové konce (145)
TARAS BULLBA - Salute Machina (117)
Rozhovor s No God Rhetoric (109)
War Goes On, Mižerija, Echoes - 05/03/2023, K 19, Berlin (107)
NEJOBLÍBEĚJŠÍ ČLÁNKY
VINYL RULEZ | 07/2022 - 12/2022
DISTAX - Božská komédia
Rozhovor s Amoclen
UŽ JSME DOMA - Pět ran do čepice
NBDY - Woods & Wires
VINYL RULEZ | 01/2022 - 06/2022
Rozhovor s Funus
 
POSLEDNÍ REAKCE
 
SOUTĚŽ
V tuto chvíli není vypsaná soutěž.
 

TOPlist
   Web-Stranky.cz afa svoboda zvirat kids and heroes 007 strahov malarie dayafter evidence nzdm thor steinar ism marast Periferia

© 2023 Czechcore.cz | Scripted by Sonic (www.neziskovky.com) | Design concept by Max

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.